Masz pytania? Napisz

SZKOLENIA

SZKOLENIA

Szkolenia ze przedłużania i zagęszczania rzęs odbywają się w gabinecie stylizacji rzęs Vogue Lashes przy ul. Jaktorowskiej 4 lokal 1.Tematy szkoleń obejmują stylizację rzęs metodami 1:1 i 2D/3D, 4D-6DChciałabyś zacząć zarabiać jako profesjonalna stylistka rzęs, a może chcesz udoskonalić swoją dotychczasową technikę? Potrzebujesz osoby, która Cię wesprze, doradzi, skoryguje błędy? Da Ci swoje autorskie materiały oraz pozostanie z Tobą w kontakcie po zakończeniu kursu? Jeżeli odpowiedziałaś twierdząco na jedno z powyższych pytań, zapraszam Cię na kurs stylizacji rzęs.

Moje szkolenia, niezależnie od ich specyfiki dedykuję osobom początkującym jak i tym, którzy chcą poprawić swoją dotychczasową technikę oraz pragną usystematyzować swoją wiedzę.Nie jestem związana z żadną firmą, używam tych produktów, które sama uważam za najlepsze i najbardziej skuteczne.Każdy uczestnik kursu otrzymuje autorski, bogato ilustrowany skrypt obejmujący tematykę kursu.

Część praktyczna obejmuje m.in.

1. Omówienie materiałów

2. Organizacja pracy

3. Demonstracja odpowiedniego podklejana oczu

4. Omówienie najczęstszych błędów

5. Odpowiednie formowanie kępek

6. Ćwiczenia na manekinie i modelce

7. Zalecenia po zabiegu dla klientek.

8. Postępowanie z trudnym klientem

9. Marketing i promocja w sieci

KURS DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Kurs dla osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki w stylizacji rzęs. Jest to metoda 1:1, czyli do jednej naturalnej rzęsy aplikuje się jedną rzęsę sztuczną. Powszechnie znane jako przedłużanie rzęs. Szkolenie eliminuje błędy na samym początku, co daje zielone światło w dalszym rozwoju. Ważne jest wpojenie poczucia estetyki, gdyż na tym etapie nie jest ono jeszcze wyrobione. Kurs bardzo intensywny, bogaty w praktykę. Po kursie monitoruję samodzielną pracę i ilość wykonanych aplikacji.

KURS DLA ŚREDNIO ZAAWANSOWANYCH 2D/3D

Kurs dla osób, które opanowały klasyczną metodę 1:1 i chcą nauczyć się lekkich objętości, czyli zagęszczania rzęs. Na tym szkoleniu uczę tworzyć kępki, prawidłowo je rozkładać. Tak jak w przypadku pierwszego szkolenia- omówiona zostaje teoria, następnie praktyka. Kursant po ukończeniu szkolenia, zawsze może się skonsultować i poprosić o korektę.

KURS DLA ZAAWANSOWANYCH 4D-6D

Szkolenie dla osób, które już biegle potrafią przedłużać i zagęszczać rzęsy. Nauka tworzenia gęstych, puszystych wachlarzy i prawidłowej aplikacji do rzęsy naturalnej. Część teoretyczna i praktyczna. Dozowanie kleju przy tak okazałych aplikacjach. Wsparcie po szkoleniu.

Każdy kurs jest indywidualny i jednodniowy, trwa od 10:00-18:00, w tym przerwa na lunch.

Posiłek, materiały dydaktyczne w cenie.

Po odbytym szkoleniu, kursant otrzymuje Certyfikat.

TOP