Masz pytanie?

Podaruj sobie odrobinę luksusu czyli rzęsy a macierzyńtwo

/ / Rzęsy i brwi
zageszczanie rzes warszawa wola

Podaruj sobie odrobinę luksusu czyli rzęsy a macierzyńtwo 

Macierzyństwo to szczególny okres w życiu kobiety. Z jednej strony radość, patrzenie jak maleństwo rośnie, jak się uśmiecha, rozwija. Z drugiej strony  masa obowiązków, nieprzespanych nocy, pojawiające się sytuacje stresowe, z którymi trzeba się uporać… problemy, poszukiwanie rozwiązań. Pojawienie się malucha to nie tylko radość- to również poczucie odpowiedzialności.

Dodatkowo kondycja mamy jest znacznie gorsza niż z okresu sprzed ciąży- organizm jest „przemęczony”, zostają dodatkowe kilogramy. To wszystko wpływa na jej samopoczucie i negatywną ocenę własnego wyglądu. Co należy zrobić, by zacząć czuć się dobrze na co dzień? Bardzo ważną rolę odgrywa dobre nastawienie, pozytywne myślenie, wprowadzenie nawyków, które sprawią, że będziemy się czuły dobrze same ze sobą. Pierwszą rzeczą jaką powinnyśmy zrobić by czuć się lepiej to zadbać o swój wygląd. Posiadanie dziecka zmusza do większej aktywności fizycznej a należą do niej chociażby długie spacery z wózkiem. To jednak nie wszystko. Po długich miesiącach w ciąży nasza samoocena spada a jak wszystkie dobrze o tym wiemy, chcemy zawsze wglądać zjawiskowo. Seksowny i uwodzicielski wygląd powoli staje się naszym małym „must have”. Ponieważ żyjemy w ciągłym niedoczasie, aplikacja rzęs jest znakomitą alternatywą dla aktywnej świeżo upieczonej mamy, która od tej pory nie musi spędzać długich minut przed lustrem by wyglądać atrakcyjnie w tym szczególnym dla niej okresie.

Jeżeli wcześniej regularnie aplikowałaś sobie rzęsy to podczas ciąży zdążyłaś zdać sobie sprawę, że w czasie ciąży aplikacja taka stała się dla Ciebie bardziej uciążliwa. Ciągły nacisk na pęchęrz czy trudności w leżeniu w jednej pozycji nie były wyznacznikiem komfortu. Dodatkowo rzęsy w związku z burzą hormonów  mogły szybciej wypadać, więc efekt utrzymywał się znacznie krócej niż byśmy tego oczekiwały. Osobiście odradzałam aplikację w tym okresie, mając na względzie dobro przyszłej mamy a jak wiemy komfort matki to mniej stresu dla dziecka.  Teraz czas zrobić coś dla siebie. Gdy już udało nam się przywyknąć do roli matki, możesz zrobić coś dla siebie. Zostaw maleństwo ze swoim ukochanym bądź poproś o pomoc rodziców i udaj się na zabieg zagęszczania rzęs. Po okresie ciąży i wczesnego macierzyństwa masz szanse zrobić coś wyłącznie dla siebie. Aplikacja rzęs to nie tylko zjawiskowy efekt końcowy to także możliwość do relaksu. Jeżeli masz za sobą nieprzespaną noc, to te kilka spokojnych chwil u rzęsistki pozwoli Ci się zregenerować.  Miła atmosfera, spokojna muzyka i wygodna leżanka potrafią czynić cuda a pobudka zaskoczy nas pięknym wachlarzem w postacie idealnie wystylizowanych rzęs.

Przedłużone i zagęszczone rzęsy to doskonała propozycja dla Pań, które nie mają czasu spędzać godzin przed lustrem a każda kobieta niezależnie na jakim etapie życiowym się znajduje , chce wyglądać pięknie. Nie oszukujmy się drogie Panie, piękny wygląd poprawia naszą samoocenę a dzięki temu jesteśmy weselsze i bardziej wyrozumiałe dla naszej drugiej połówki.

Podsumowując, aplikacja rzęs to ogromna wygoda i  oszczędność czasu, nie musimy malować się na co dzień, dzięki czemu niezależnie od sytuacji wyglądamy atrakcyjnie. Gdy czujemy się dobrze same ze sobą, wiele codziennych wyzwań staje się łatwiejszych a szczęśliwa mama=szczęśliwe dziecko

Pozdrowienia dla wszystkich świeżo upieczonych mam 🙂 

Autor: Marysia Gawrońska

TOP