KONTAKT

O MNIE

Maria Gawrońska - Certyfikowany instruktor "StyLove" Lashes

Często ubolewałam nad tym, że moje rzęsy nie mają wiele wspólnego z tymi pokazywanymi w reklamach kosmetyków. Większość tuszów nie spełniało moich oczekiwań, a oczy nie były na tyle wyraziste i intrygujące na ile bym oczekiwała. Zdecydowałam się na zabieg zagęszczania rzęs i zrozumiałam, że to odpowiednia droga dla mnie. Dzięki temu, że moje rzęsy wyglądały imponująco, ja sama czułam się dużo bardziej atrakcyjna. Szybko zdecydowałam się na profesjonalny kurs stylizacji rzęs. Postanowiłam zająć się tym zawodowo i nieść radość innym kobietom, które pragnęły hipnotyzować niesamowitym spojrzeniem. Zadowolenie pierwszych klientek utwierdziło mnie w przekonaniu, że wybrałam słusznie.

Na zabiegi zapraszam do studia Vogue Lashes, które mieści się na warszawskiej Woli przy ulicy Jaktorowskiej 4 (lokal 1, wejście od podwórza). Oferuję elastyczne godziny przyjęć i intymną atmosferę w czasie zabiegu. Pomogę Ci dobrać odpowiedni model rzęs. Przed rozpoczęciem pracy chcę Cię poznać i dokładnie dowiedzieć się czego oczekujesz od naszej współpracy.

Kilka słów o mnie:

Absolwentka Architektury Krajobrazu i Stosunków Międzynarodowych na Wydziale Orientalistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Pasjonatka tatuaży i jazdy na rowerze. Rysuję, szkicuję, upiększam swoje otoczenie. Artystyczna dusza wyzwolona z korporacyjnych łańcuchów. Wesoła, komunikatywna, roześmiana i bezpośrednia. Myślę, że się dogadamy. Nie wiem jak Ty, ale ja uwielbiam poznawać nowych ludzi.

CERTYFIKATY

TOP