Masz pytanie?

Kaszmirowe rzęsy

/ / Rzęsy i brwi
Metoda 2D przedłużanie rzęs

Kaszmirowe rzęsy

Lubię podążać za nowościami i w tym artykule chciałabym się z wami podzielić jedną z nich. Przechodząc do meritum dziś na tapecie będą rzęsy kaszmirowe. Dzięki swojej budowie, kształcie są dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią korzystać z metod objętościowych (polegającej na doczepieniu wielu rzęs do jednej) a chcą, by ich własne były podkreślone i widoczne.

Kaszmirowe rzęsy stają się coraz bardziej popularne, wśród klientek i zbierają bardzo pozytywne opinie. Co takiego jest w tych rzęsach, co sprawia że zaczęły cieszyć sie takim zainteresowaniem? Produkt jest w stanie sprostać oczekiwaniom coraz prężniej rozwijającej się branży. Łączy kilka bardzo pożądanych cech, jakie cenią w swoich produktach stylistki rzęs. Jeszcze zanim zaczniemy aplikację jesteśmy pozytywnie zaskoczeni jakością produktu. Rzęsy kaszmirowe są bardzo delikatne i miękkie w dotyku. Przypominają rzęsy z norki syberyjskiej, czyli rzęs pochodzenia naturalnego. Mają bardzo intensywny, kruczoczarny kolor. Gdy się je zaaplikuje, mają ładny połysk i są bardzo lekkie. Są wygodne w noszeniu i nie obciążają naturalnych rzęs, wyglądają bardzo estetycznie i pieknie zdobią oczy.

Rzęsy kaszmirowe bardzo dobrze sprawdzają się przy metodzie 1:1. Można też nimi wykonać aplikację metodą 2:1. Występują w dwóch grubościach: 0,15 mm i 0,2 mm. Pierwsza grubość jest najczęściej stosowana, dla osób,
których naturalne rzęsy są średniej grubości. 0,2 mm zaleca się osobom,  których struktura włosa jest niezwykle mocna. Co zaś tyczy się długości to dostępne są od 8-14mm. Występują w czterech skrętach: J, B, C oraz D. W Polsce dostępne są skręty B i C.

Kolejną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę jest specjalny kształt takiej rzęsy. Gdyby przekroić zwykłą rzęsę stosowaną do aplikacji jej kształt będzie okrągły, kaszmirowa zaś będzie spłaszczona. Dzięki takiej budowie, powierzchnia, gdzie aplikuje się klej jest znacznie większa. Daje to możliwość nałożenia więcej kleju na pojedynczą
rzęsę. W rezultacie klej dłużej się trzyma i czas noszenia zaaplikowanych rzęs się wydłuża,

Warto zaryzykować i wypróbować Cashmere Lashes i podpytać stylistkę, czy posiada takie rzęsy, a efekt na pewno przerośnie Twoje oczekiwania.

Autor: Maria Gawrońska

TOP